www.cvonline.hu

Szenior ügyfélmenedzser (csoportvezető)

  • A hirdetés 648 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati, Befektetési Banki és Private Banking Divízió International Centers területére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Főbb feladatok

  • saját, multinacionális vállalati ügyfélportfolió kezelése, ügyféltárgyalások menedzselése
  • 8 fős csapat szakmai vezetése
  • aktív akvizíció ellátása és csoport szintű koordinációja, ajánlatok kidolgozása, felülvizsgálata
  • cross-sell termékértékesítés a csoport által kezelt ügyfélkörben
  • hitelezési tevékenységgel kapcsolatos feladatok ellátása, felügyelete: tárgyalás, ajánlat készítés, előterjesztés készítés, előterjesztés képviselete döntéshozói bizottság előtt, szerződéskötési feladatok ellátása, hitel folyósítási feladatok ellátása, nyomon követése
  • önálló felelősségvállalás 1. ranghelyi aláírással

Elvárások

  • felsőfokú közgazdasági végzettség
  • magas szintű szakmai angol nyelvtudás, második nyelv ismerete előny
  • magas szintű tárgyalástechnikai ismeretek, kiemelkedő kommunikációs érzék
  • proaktív, erősen értékesítés orientált hozzáállás
  • min. 7 éves vállalati finanszírozási vagy egyéb banki területen eltöltött tapasztalat
  • elemzési, kockázatkezelési ismeretek
  • nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, rugalmasság
  • kiváló kapcsolatteremtő, tárgyalási készség
  • ügyfél-orientált gondolkodás
  • konfliktuskezelési képesség
  • csapatszellem
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol