www.cvonline.hu

Szenior Ügyfélkapcsolati Menedzser Faktoring területre

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.12.
Jelentkezési határidő: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1127593

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő bank, amely csapatukba keres egy Szenior Ügyfélkapcsolati Menedzsert Faktoring területre
Főbb feladatok:
-vállalati ügyfélakvizíció, faktoring termékek értékesítése
-értékesítési hálózat munkájának támogatása, számukra oktatások tartása
-ügyféltárgyalások, ajánlatok készítése, szerződéskötés
-ügyfél monitoring, dokumentációk karbantartása
-ügyféligények felmérése, termékötletek kidolgozása
-az értékesítési tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

-szakirányú felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
-minimum 3-4 éves banki gyakorlat (faktoring előny)
-tárgyalóképes angol nyelvtudás
-B kategóriás jogosítván

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Fejlődési lehetőség
- Felelősségteljes munkakör
- Dinamikus csapat
- Modern munkakörnyezet
- Kiemelkedő béren kívüli juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján