Szenior ügyfél kapcsolattartó (Intézményi banki igazgatóság)

  • A hirdetés 1352 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:  vállalati értékesítési hálózat

Munkavégzés helye:   Budapest

Főbb feladatok:

Az Intézményi banki Igazgatóság, Közszolgálati ügyfélkapcsolatok főosztálya keres olyan ügyfél kapcsolattartót akinek tapasztalata van elsősorban történelmi egyházakkal való kapcsolattartásban, tanácsadásban. A területhez tartoznak az egyházi intézmények, nonprofit szervezetek, alapitványok és a kisebbségi önkormányzatok.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú elsősorban gazdasági végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Minimum 3 év azonos területen eltöltött tapasztalat.

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:    angol ( tárgyalóképes, nyelvvizsgával )

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő