www.cvonline.hu
Szenior toborzási tanácsadó (Mérnöki terület)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.08.25.
Jelentkezési határidő: 2016.08.31.
Hirdetés azonosító: 1053140
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
A Grafton jókedvű és összetartó csapatába keresünk Szenior toborzási tanácsadót (Mérnöki terület).

Feladatok, amelyekre számíthatsz:
- Ügyfélkapcsolatok ápolása, találkozókon történő részvétel
- Szakmai interjúk lefolytatása, ajánlások megírása, teljes kiválasztási folyamat kezelése
- Jelöltek felkutatása, kapcsolati háló bővítése
- Álláshirdetések készítése, feladása, nyomonkövetése
- Párhuzamos, változatos projektek menedzselése

Követelmények
Téged várunk a csapatba, ha magadra ismersz lentebb:
- Főiskolai / egyetemi diploma
- Min. 1-2 év toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Motivált, proaktív, csapatjátékos személyiség, szorgalommal és a munka iránti alázattal párosulva
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
- Sales attitüd

Amit ajánlunk Neked:
- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál
- Fejlődési lehetőség, amihez biztosítjuk a szakértelmet
- Jó hangulatú, összetartó csapat, rugalmas, támogató vezetői környezet
- Kreatív feladatok, kihívásokkal teli munkakör
- Kiemelkedő bónusz elérésének lehetősége, teljesítmény alapon + vonzó alapfizetés