www.cvonline.hu

Szenior Toborzási Munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 799633

Személyzeti tanácsadó irodánk 1997 óta vezető szerepet tölt be a hazai piacon komplex HR szolgáltatások területén. Multinacionális és magyar nagyvállalati ügyfeleinknél 2013-ban több mint 8.000 főnek biztosítottunk munkalehetőséget munkaerő-kölcsönzés keretében, megközelítőleg 3.000 diákot ismertetettünk meg a munka világával, majdnem 400 főt helyeztünk el Partnereink állományában, illetve több mint 14.000 fő bérszámfejtését végeztük el és közel 6.000 fő béren kívüli juttatásait kezeltük. Munkaerő-kölcsönzési csapatunkba keresünk munkatársat nyugat-magyarországi munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Külföldi (főként németországi) és belföldi (nyugat-magyarországi) közvetítési keresések koordinációja,
  • új hirdetési lehetőségek felkutatása, toborzási folyamatok optimalizálása,
  • adatbázis építés, kezelés,
  • pályázati anyagok előszűrése, egyéni és csoportos interjúk lebonyolítása,
  • kiválasztási folyamat teljes körű támogatása,
  • jelöltekkel és munkavállalókkal való kapcsolattartás.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (előny: szakirányú, HR területen szerzett diploma),
  • magabiztos, aktív középfokú német nyelvtudás,
  • munkaerő kiválasztásban szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat,
  • toborzási csatornák/lehetőségek ismerete,
  • magas szintű számítógépes ismeret (Office-programok),
  • mobilitás (jogosítvány, autó),
  • rugalmasság, önállóság és határozott fellépés.
Előny:
  • angol vagy egyéb európai nyelvek ismerete,
  • HR szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • fiatalos csapat,
  • stabil vállalati háttér,
  • komplex, kihívásokkal teli feladatkör,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • barátságos munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár, Zalaegerszeg
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés helyszíne: Nyugat-magyarországi irodáink (többek között Székesfehérvár/ Zalaegerszeg)
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével, az alábbi e-mail címünkre:
E-mail cím megjelenítése

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.