www.cvonline.hu
Szenior tesztmérnök
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.03.21.
Jelentkezési határidő: 2014.03.22.
Hirdetés azonosító: 638374
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • A cég szoftvereinek és applikációinak tesztelése, dokumentálása, illetve a tesztelő csapatban dolgozó más kollégák munkájának szakmai irányítása.

Elvárások

  • 4-5 éves, a szoftver-minőségbiztosítás és a szoftvertesztelés területén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (informatikai/villamosmérnöki/gépészmérnöki végzettség előny)
  • Minőség- és folyamatorientált szemlélet
  • Alapfokú scriptelési vagy programozási ismeretek
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására
  • Rugalmas hozzáállás
  • Magyar- és angolnyelv-ismeret
  • Analitikus szemléletmód
  • Stressztűrő-képesség
  • Monotonitástűrő-képesség

Előnyt jelent

  • ISTQB-CTFL képesítés
  • Jártasság, gyakorlati tapasztalat az autóipari minőségbiztosítási rendszerekben
  • Eredmény- és hatékonyságorientáció
  • Szoftverekkel kapcsolatos műszaki ismeret
  • Tesztautomatizálás területén szerzett szoftvertesztelői háttér, tapasztalat
  • Linux/QNX-ismeret, tapasztalat
  • Scriptnyelv (pl. perl, python) ismerete