www.cvonline.hu
Szenior Tervező Mérnök (világítástechnika)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.03.
Jelentkezési határidő: 2014.03.07.
Hirdetés azonosító: 660485
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, autóipari szektorban működő ügyfelünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZENIOR TERVEZŐ MÉRNÖK
a világítástechnika, elektronikai gyártás, optikai gyártás vagy autóipar területéről.

A sikeres pályázó feladatai és felelősségkörei lesznek:
- Autóipari világítóberendezések, -készülékek tervezése, a fejlesztés és gyártás figyelemmel kísérése
- 3 fős szakmai, tervezői csapat összefogása, irányítása (világítástechnikai szakemberekkel)
- Szoros együttműködés az anyavállalat amerikai fejlesztőcsapatával és a helyi gyártási egységekkel

Követelmények
- Villamos- vagy gépészmérnöki felsőfokú végzettség
- Több éves (autóipari) terméktervezésben szerzett tapasztalat
- Az ANGOL nyelv tárgyalási szintű ismerete, szakmai tudásanyaggal bővítve
- Solidworks program ismerete
- Előnyt jelent: Catia ismerete

A sikeres jelölt személyiségét jellemzi:
- Ember- és vevőközpontú gondolkodásmód, segítőkészség
- Nyitottság a kétkezi, fizikai munkára
- Proaktív, vállalkozói szellem
- Teljesítményorientáltság

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest