www.cvonline.hu

Szenior Termékmenedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.18.
Jelentkezési határidő: 2016.03.16.
Hirdetés azonosító: 1003822

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk Magyarország egyik meghatározó energetikai vállalata, megbízásukból Termékmenedzser pozícióba keresünk új munkatársat budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

A pozíciót betöltő Termékmenedzser napi kapcsolatban van külföldi munkatársakkal, részt vesz nemzetközi projektekben.

- Éves termékterv összeállítása, ügyfél igények mérése
- A termék háttérfolyamatainak felügyelete, minőség-ellenőrzés
- Termék életciklus-menedzsment
- Marketing kommunikáció koordinálása (B2C)
- Termék továbbfejlesztésének koordinálása
- Értékesítés és marketing kampányok tervezése, támogatása, kapcsolattartás és egyeztetés külső szakértőkkel
- Új értékesítési csatornák bevonása, optimális mix kialakítása
- Partnerek és szerződések kezelése, riportok kérése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Minimum 5 év hasonló munkakörben tapasztalat
- Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
- Kiváló kommunikációs készség
- Érdeklődés a marketing területei iránt
- Kreatív, csapatjátékos, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a