www.cvonline.hu
Szenior Tanácsadó
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.02.20.
Jelentkezési határidő: 2015.02.24.
Hirdetés azonosító: 879242
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Amennyiben van jó pár év mögötted a toborzás-kiválasztás világában, megvan a kellő magabiztosságod, tapasztalatod ügyfél prezentáció megtartásához, felsővezetői interjúk lefolytatásához, de nem tartod unalmas feladatnak egy friss diplomások számára szóló pozíció betöltését akkor olvass tovább!

Csapatunk bővítése miatt új kollégákat keresünk SZENIOR TANÁCSADÓ munkakörbe az alábbi feladatokra:

- A jelöltek felkutatása, előszűrése
- Interjúk megszervezése, lebonyolítása
- Pályázatok teljes körű kezelése
- Magyar és külföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Üzletfejlesztés, (hideghívások,személyes találkozók)
- Networking
- Innovatív toborzási megoldások és alternatív jelöltszerzési technikák alkalmazása, fejvadászat

Követelmények
- Főiskolai / egyetemi diploma
- Min. 2-3 éves toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat az alábbi területek valamelyikén( IT, HR/Sales, Finance/BSC, Engineering)
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- On-line, social-media recruitment ismerete
- Sikerorientált, újító gondolkodás
- Motivált, proaktív, csapatjátékos személyiség
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
- Önállóság,humorérzék, empátia