www.cvonline.hu

Szenior szoftvertesztelő

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 5 napja lett aktiválva
Munkavégzés helyszíne:

Budapest

Feladatok:
  • Saját fejlesztésű informatikai és telekommunikációs rendszerek manuális és automatizált tesztelése
  • Teszt tervek és tesztforgatókönyvek kidolgozása
  • Tesztkörnyezetek karbantartása
  • A szoftverfejlesztők, üzleti elemzők támogatása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, ügyfelekkel, külső beszállítókkal
Elvárások:
  • Minimum 3 év szoftvertesztelői munkatapasztalat
  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Windows infrastruktúra ismerete
  • Adatbáziskezelés alapismeretek (SQL)
  • Aktív Angol nyelvtudás
Előny:
  • Szoftverkövetelmények felmérésében, specifikálásában szerzett tapasztalat
  • Atlassian JIRA/Confluence, Selenium, JMeter (SmartMeter), NUnit ismeret
  • ISTQB képesítés
  • Microsoft technológiák ismerete (IIS, Visual Studio, C#/.NET)
  • Egyéb programozási nyelv ismerete
Amit kínál a cég:
  • Dinamikusan fejlődő, lelkes csapat
  • Szakmai kihívások, utazási lehetőségek
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő