www.cvonline.hu

Szenior szoftverfejlesztő (C#, .NET)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 853342
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    12 fős szoftverfejlesztői csapat tagjaként részvétel a cég által fejlesztett telekommunikációs rendszer folyamatos fejlesztésében.

Feladatkör, felelősségek:    Feladatkörök:

• 12 fős szoftverfejlesztői csapat tagjaként részt vesz a cég által fejlesztett telekommunikációs rendszer folyamatos fejlesztésében, a felhasználói igényeknek és üzleti kihívásoknak megfelelően.

• Fontosabb modulok önálló tervezése és kódolása.

• Aktív közreműködés a szoftver és adatbázis architektúra tervezésében

• Támogatja az üzleti döntés-előkészítési folyamatokat adatbázis elemzések készítésével.

• Közreműködik a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásában.

Megbízónk 1,5 éves szerződést köt az új kollégával, amely a feladatok függvényében hosszabbítható.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

• Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség

• Legalább 3-4 éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként és/vagy tervezőként

• .Net keretrendszer és a C# nyelv senior szintű ismerete

• Web alkalmazások és webservice-ek készítése (ASP.Net, MVC, SOAP)

• HTML és CSS ismeretek

• MSSQL adatbázis ismerete és gyakorlata (tervezés, méretezés, tárolt eljárások optimalizálása)

• Windows operációs rendszerek ismerete (szolgáltatások, API-k)

• Önálló problémamegoldó képesség

• Jó angol szakmai nyelvismeret

Előny:

• Telekommunikációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

• Hálózati ismeretek (socket programozás, routing, NAT, firewall)

• Jártasság VoIP technológiákban (SIP, RTP)

• Önállóan vagy csapatban fejlesztett referencia munka bemutatása

• Jogosítvány

Nyelvtudás:    Min. középszintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Budapesti központú, 10 európai országban is jelen lévő telekommunikációs cég keres magyarországi fejlesztő csapatába „Szenior Szoftverfejlesztő” munkatársat.

Amit megbízónk kínál:

• dinamikus, fejlődő, lelkes csapat

• perspektivikus projektek

• érdekes, kihívást jelentő, egyedi fejlesztési feladatok

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió