www.cvonline.hu

Szenior szerver üzemeltetési szakértő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1119999
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

MS Server technológiák napi üzemeltetése, fejlesztése, integrálása megbízónk telephelyein.

Feladatkör, felelősségek:

•- MS Server technológiák napi üzemeltetése, fejlesztése, integrálása több telephelyen.

•- Hardveres és hálózatos területekkel való együttműködés

•- Helpdesk rendszerben érkező napi feladatok precíz elvégzése, az elvégzett munka dokumentálása

•- Részvétel és a szervezeti egység képviselete egyéb fejlesztési/kivitelezési projektekben.

•- A feladatkörbe tartozó SW infrastruktúra üzemeltetéséről való gondoskodás.

•- Az eszközök és rajtuk futó szoftverek állapotának folyamatos nyomonkövetése.

•- Az elvégzett munka teljes körű adminisztrációja.

•- Szakértőként való részvétel a napi üzemeltetésben (2. szintű támogató).

•- Szakértőként való részvétel az infrastruktúrát érintő fejlesztési feladatokban, illetve fejlesztési javaslatok megfogalmazása a szakterületre vonatkozóan.

•- Riportok készítése.

•- Felmerülő igények gyors, pontos kiszolgálása.

•- IT biztonság betartása, betartatása.

•- Projekt jellegű feladatok elvégzése, elvégeztetése.

•- Dokumentációk készítése, felülvizsgálata.

•- Szakvélemények készítése.

•- Tárgyalásokon való részvétel.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- Minimum 5 év nagyvállalati környezetben, MS Windows (2008-2012R2) szerverek üzemeltetésében szerzett gyakorlat (2nd/3rd level üzemeltetés, támogatás), beleértve az AD, DHCP, DNS, GPO megoldásokat.

•- Minimum 3 év tapasztalat egyéb MS szerverek (IIS, SharePoint, Exchange, SQL, Lync, O365) üzemeltetésében.

•- Minimum 3 év tapasztalat ipari méretű IT rendszerek (elsősorban Windows szerver oldali) tervezésében, kivitelezésében.

•- Szakirányű felsőfokú végzettség

•- MS vizsgák az elvárt kompetenciák legalább egy részére vonatkozóan (MCP, MTA, MCTS, MCSA, MCSE).

•- Hardver architektúrák ismerete.

•- Kiváló elemző- és problémamegoldó készség.

•- Motiváció új, modern technológiák megismerésére.

•- Jó csapatjátékos.

•- Jó kommunikációs készség.

•- Felhasználó központúság.

•- Precizitás, dokumentálási hajlam.

Előny:

•- Linux alapú rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

Nyelvtudás:

kommunikációs szintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik meghatározó gyógyszergyára, tevékenységük a gyógyszergyártás minden területére kiterjed a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és készgyógyszer-gyártáson át a kereskedelemig.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió