www.cvonline.hu

Szenior számviteli munkatárs

  • A hirdetés 654 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Számvitel területre új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Az UniCredit Bank leányvállalatához, az UniCredit Leasinghez kapcsolódó számviteli feladatok ellátása

  • A hazai és nemzetközi számviteli szabályoknak megfelelő mérlegbeszámolókkal kapcsolatos feladatokban való részvétel
  • A zárlati (havi/negyedéves/éves) munkálatok végzése, feladások készitése
  • Anyavállalati jelentések készítése
  • A könyvvizsgálatokkal kapcsolatos feladatok teljesítése
  • Tanácsadás számviteli kérdésekben
  • A társaság számviteli folyamatainak kialakítása és ellenőrzése
  • Szabályzatok, csoportszintű utasítások elkészítése, ellenőrzése és rendszeres felülvizsgálata
  • Jogszabályváltozások folyamatos figyelemmel kisérése
  • A területet érintő fejlesztési javaslatok meghatározása, illetve a kapcsolódó projektekben való részvétel
  • Egyéb számvitelt érintő feladatokban szakmai közreműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú (gazdasági) végzettség
  • Minimum 5 év számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • Nemzetközi és magyar számviteli ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office használat

Amit kínálunk:

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol