www.cvonline.hu

Szenior SQA Mérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.12.09.
Jelentkezési határidő: 2015.12.21.
Hirdetés azonosító: 977576
lejárt

Szenior SQA mérnököt keresünk piacvezető autóipari elektronikai partnerünk számára Budapesten. A vállalat innovatív technológiák megismerését, kiváló munkakörnyezetet és nagyon versenyképes juttatási csomagot kínál a Szenior SQA mérnök számára.

A Szenior SQA mérnök legfontosabb feladatai:
- Elektronikai alkatrészek minőségi és megbízhatósági értékelése
- Elektronikai termékek jóváhagyása a vállalat gyárainak számára
- Folyamatok értékelése és auditok levezetése beszállítói oldlaon
- Beszállítók értékelési- és fejlesztési projektek vezetése
- Aktív kapcsolattartás új és meglévő beszállítókkal
- PPAP és APQP folyamatok kezelése

Elvárások a Szenior SQA mérnök felé:
- Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan villamosmérnök)
- Gyártásban szerzett minőségbiztosítási tapasztalat (elektronikai, félvezető gyártás területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
- Stabil angol nyelvtudás
- Kiváló probléma megoldó- és kommunikációs készség

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest