www.cvonline.hu

Szenior rendszerszervező

  • A hirdetés 526 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

banki területen működő megbízója részére.

Feladatok:

  • A bank fizetésforgalmi szolgáltatásának biztosításához kapcsolódó IT rendszerek működésének támogatása.
  • Tervezés, fejlesztés támogatás, funkcionális tesztelés és a felhasználók támogatása.
  • Közreműködés a szakterületek tervezési feladataiban, fejlesztések azonosításában, priorizálásában, stratégiai tervezésben.
  • A felelősségi körébe tartozó rendszereket érintő fejlesztések IT területen belüli teljes körű menedzselése.
  • Specifikációk készítése, alternatívák feltérképezése, döntés előkészítés, IT területen belüli leszállító csapat összeállítása és a csapat munkájának irányítása, fejlesztések ütemezése.
  • Szakértői támogatás biztosítása a problémakezelésben, valamint közreműködés hibafeltárásban.
  • A  rendszereket érintő szolgáltatások (SOA) felügyelete és továbbfejlesztése.
  • Átfogó, infrastruktúra jellegű szakmai koncepciók megoldások kidolgozása.

Elvárások:

  • 3 éves rendszerszervezői tapasztalat.
  • Felsőfokú gazdasági/műszaki vagy informatikai végzettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Haladó SQL ismeretek.
  • Projektmenedzsment szemlélet.
  • Nagyon jó kommunikációs képesség.
  • Nyitott személyiség, jó kiállás.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Hungary.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítésecímre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol