www.cvonline.hu

Szenior Rendszerszervező

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

munkatársat keres banki fejlesztésekkel foglalkozó partnere részére.

Feladatok:

  • Digitális csatornák és az azokhoz közvetlenül kapcsolódó rendszerek szakértői támogatása.
  • Új rendszerek bevezetése, ezen belül a felmerülő igények összegyűjtése, specifikálása.
  • Követelmények elemzése és a megfelelő megoldások megtervezése.
  • Fejlesztési, tesztelési, bevezetési feladatok koordinálása.
  • Kapcsolattartás a megrendelő területekkel, egyéb banki társosztályokkal, belföldi és külföldi beszállítókkal.

Elvárások:

  • 3 éves rendszerszervezői tapasztalat banki vagy telekommunikációs területen.
  • Analitikus gondolkodású és jó problémamegoldó személyiség.
  • Célorientált és csapatközpontú, de önálló szakember.
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Erős SOA ismeretek.
  • Valamelyik technológia ismerte a felsoroltak közül: XML, JEE, JavaScript.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest főváros
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest