www.cvonline.hu

Szenior Rendszerszervező

  • A hirdetés 272 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

SZENIOR RENDSZERSZERVEZŐ

munkatársat keres informatikai fejlesztések rendszerszervezői tevékenységének támogatására.

Feladatok:

• A megrendelővel való egyeztetés során a fejlesztési igények felmérése, ügyféligényeknek megfelelő rendszerműködési elvek meghatározása, tervezése.

• Fejlesztési tervek, dokumentáció (követelmény- és programspecifikációk) készítése, rendszerterv elkészítése, adatbázis tervezése.

• Fejlesztés koordinálása, fejlesztőkkel és tesztelőkkel való együttműködés.

• Rendszerek bevezetésének szakmai támogatása, közreműködés felhasználói tesztben, oktatásokban.

• Kapcsolattartás a megrendelő által képviselt üzleti területekkel.

Elvárások:

• Hasonló munkakörben szerzett 2 éves tapasztalat.

• Modellezési eszközök készség szintű ismerete: pl. UML és Enterprise Archictect.

• Webes technológiák ismerete (WEB2, HTML, JavaScript ismerete).

• ORACLE adatbázis ismeretek.

• Kiváló kommunikációs készség.

• Analitikus képesség, rendszerszemlélet, absztrakt gondolkodás.

• Terhelhetőség.

• Precizitás, önállóság, határozottság.

• Aktív alapfokú szakmai angol.

Amit kínálunk:

• Kellemes munkakörnyezet

• Versenyképes fizetés

• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Munkavégzés helye:

• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítése címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika