www.cvonline.hu

Szenior Rendszergazda

  • A hirdetés 442 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

SZENIOR RENDSZERGAZDA

munkatársat keres online kereskedelem területén működő megbízója részére.

Feladatok:

• Magas rendelkezésre állású Linux alapú rendszerek teljes körű üzemeltetése

• Site-ok, szolgáltatások rendelkezésre állásának biztosítása, SLA-k betartása

• Szerver hardver beszerzések, garanciális ügyek intézése

• Adatközpontban elhelyezett és irodai hálózati eszközök felügyelete, karbantartása

• Biztonsági frissítések, biztonsági mentések felügyelete, naprakészen tartása

• Rendszermonitoring követése, hibaelhárítás és megelőzés

• PHP fejlesztők munkájának támogatása

Elvárások:

• Felsőfokú informatikai végzettség

• Hasonló munkakörben eltöltött minimum 5 év szakmai tapasztalat

• Debian, Redhat disztribúciók magas szintű ismerete

• Hálózati ismeretek (routing, firewalling, VPN, DHCP, VLAN, 802.1x)

• Oracle 10g, 11g üzemeltetési tapasztalat

• Virtualizációs technológiák ismerete, üzemeltetési tapasztalat

• Apache, Nginx, Varnish üzemeltetési tapasztalatok

• Bash scripting ismeretek

• Hardver szerelési ismeretek

• Magas szintű önállóság és proaktivitás, analitikus szemlélet

• Jó kommunikációs készség és együttműködés, csapatszellem

• Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előnyt jelent:

• SAN / Fibre channel Storage üzemeltetési tapasztalatok

• DNS szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Fiatalos, multinacionális csapat

• Kellemes, jól megközelíthető iroda

• Rugalmas időbeosztás

Munkavégzés helye:

• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítése címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika