www.cvonline.hu

Szenior Rendszergazda

  • A hirdetés 419 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

munkatársat keres online kereskedelmi területen működő megbízója részére.

Feladatok:
· Magas rendelkezésre állású Linux alapú rendszerek teljes körű üzemeltetése
· Site-ok, szolgáltatások rendelkezésre állásának biztosítása, SLA-k betartása
· Szerver hardver beszerzések, garanciális ügyek intézése
· Adatközpontban elhelyezett és irodai hálózati eszközök felügyelete, karbantartása
· Biztonsági frissítések, biztonsági mentések felügyelete, naprakészen tartása
· Rendszermonitoring követése, hibaelhárítás és megelőzés
· PHP fejlesztők munkájának támogatása

Elvárásaink:
· Felsőfokú informatikai végzettség
· Hasonló munkakörben eltöltött minimum 5 év szakmai tapasztalat
· Debian, Redhat disztribúciók magas szintű ismerete
· Hálózati ismeretek (routing, firewalling, VPN, DHCP, VLAN, 802.1x)
· Oracle 10g, 11g üzemeltetési tapasztalat
· Virtualizációs technológiák ismerete, üzemeltetési tapasztalat
· Apache, Nginx, Varnish üzemeltetési tapasztalatok
· Bash scripting ismeretek
· Hardver szerelési ismeretek
· Magas szintű önállóság és proaktivitás, analitikus szemlélet
· Jó kommunikációs készség és együttműködés, csapatszellem
· Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előnyt jelent:
· SAN / Fibre channel Storage üzemeltetési tapasztalatok
· DNS szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
· Fiatalos, multinacionális csapat
· Kellemes, jól megközelíthető iroda
· Rugalmas időbeosztás

Munkavégzés helye:

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítése címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő