Szenior Rendszer Adminisztrátor (CITRIX and Profile Management) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 877479
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Nemzetközi innovációs munkahelyi megoldások implementációja és operációja
  • CITRIX környezetek és kötődő technológiai kiegészítők (például NetScaler) implementációja és operációja
  • Ügyféligények kielégítésének érdekében meglévő design dokumentumok beállítása (standard T termékek méretezése alapján)
  • Szoros együttműködés közeli és külföldi csapatokkal és technológiai partnerekkel
  • Citrix Server operációk, Citrix Xenapp/Xendesktop Farms operációjáért való felelősség beleértve az ellenőrzés, incident, change és problem menedzsmentet és hibaelhárítást hibák esetén

Elvárások

  • Befejezett technikai vagy tudományos tanulmányok, számítógépes tudományokra fókuszálva, vagy megegyező technikai tapasztalat
  • Több éves szakmai tapasztalat az integrációs rendszerekre való rálátásban (2 évnél több mérnökinformatiktapasztalat)
  • Szerver alapú számításokkal és Hypervisor (1/2 Típus), ideális MS Hyper-V-vel való tapasztalat
  • Desktop-Enterprise architektúrákban való erős tapasztalak, Microsoft standard alkalmazásokhoz kötődő felület implementációk
  • Szoftverimplementációkhoz és CITRIX környezetek operációjához köthető részletes ismeret és gyakorlati tapasztalat
  • A leggyakoribb architektúra design-ok és design minták ismerete
  • Design eszközökben való jártasság
  • Hálózatok (routing, switching, tűzfalak, stb.),részletes ismerete
  • Képesítések: Citrix CCA or CCEA, Microsoft certifications Windows Server 2012
  • CITRIX XENDesktop 7.x • CITRIX NetScaler • CITRIX PVS • ASG Cloud Cockpit V8 ( optional advance)

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82232

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió