www.cvonline.hu

Szenior Projektmenedzser

  • A hirdetés 385 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

banki területen működő megbízója részére..

Feladatok:

• Banki, nagyrész IT projektek sikeres megvalósításának irányítása, a kitűzött projektcélok teljesítése.

• Felelősség a budget és határidő tartásában.

• Projekt költségvetés készítése, felhasználásának felügyelete.

• Ütemezés elkészítése, határidők betartatása.

• A megvalósítás operatív irányítása, projektadminisztráció vezetése, projekt- és egyéb szakmai egyeztető értekezletek szervezése, irányítása.

• Szükséges erőforrások megtervezése, erőforrás ütközés esetén a projekt érdekeinek képviselete a szükséges erőforrások biztosítása érdekében.

• Kockázatok, együttműködők közötti érdekellentétek, konfliktusok kezelése.

• Projekt státuszjelentések készítése.

Elvárások:

• 5 év projektvezetői gyakorlat pénzügyi szektorban, multinacionális környezetben.

• Aktív tárgyalóképes angol.

• Felsőfokú közgazdasági/mérnöki/informatikai végzettség.

• Valamilyen projektmenedzsment módszertan ismerete (PMI, Prince2, ITIL)

• Strukturált gondolkodásmód.

• Jó szervezőkészség.

• Jó kommunikációs készség.

• Határozott, extrovertált típus.

• Erős stressz tűrés.

• Rugalmasság.

Amit kínálunk:

• Kellemes munkakörnyezet

• Versenyképes fizetés

• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Munkavégzés helye:

• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítése címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika