www.cvonline.hu

Szenior Projektmenedzser [BAF-PM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1035993

Focus consulting

Megbízónk

Pénzügyi területen működő, Magyarországon piacvezető megbízónk IT részlegére keresünk Szenior Projektmenedzser pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- Projektek vezetése: részletes projekttervezés, projektütemezés, határidők, rojektköltségek nyomon követése és betartatása, adminisztrációs feladatok ellátása
- Projekttagok koordinálása
- Projekt kommunikációs tevékenység ellátása
- Támogató informatikai rendszerek (front end és back office) továbbfejlesztésének menedzselése
- Kockázatok felmérése, elemzése, kiküszöbölése, változások kezelése

Elvárások

- Minimum 5 éves projektvezetési tapasztalat
- Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
- MS Project-et és Project Server-t magabiztosan használata
- Szoftverfejlesztési projektek koordinálásban szerzett tapasztalat
- Kiváló problémamegoldó képesség, proaktivitás
- Határozott fellépés, magabiztos megjelenés
- Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodásmód

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió