www.cvonline.hu

Szenior projekt vezető

  • A hirdetés 1075 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Főbb feladatok:

  • A K&H Bank és a KBC GHB által indított komplex projektek vezetése
  • Szoros együttműködés a megrendelő területtel, üzleti/belső workshopok és fókuszcsoportos interjúk szervezése, facilitálása, ezen workshopok szükségességének felismerése
  • Megbeszélések szervezése, facilitálása, utókövetések elvégzése
  • Teljeskörű stakeholder management
  • Projekt feladatok tervezése, nyomonkövetése  eszkalációk kezelése
  • Erőforrásmenedzsment
  • Projekt kockázat elemzés, akciótervek kidolgozása
  • Riportolás a KBC GHB és a K&H projektmenedzsment folyamatok sztenderdjei szerint
  • Tesztelés forgatókönyv összeállításának koordinálása
  • Projekt Steering Committee-re döntéselőkészítő anyagok összeállítása, a megbeszélés vezetése, emlékeztetők készítése
  • Projekt Alapító Okirat elkészítése
  • IT fejlesztési és technológia ismeretek és tapasztalatok
  • Oktatások szervezése
  • Változáskezelés
  • Együttműködés a szolgáltatókkal és a szállítókkal
  • Szakmai együttműködés a feladatkörben érintett IT szakterületekkel és banki szervezeti egységekkel.
  • A projekt munkájának folyamatos áttekintése, különös tekintettel az időarányos teljesítésre. A szükséges intézkedések megtétele a feladatok határidőre való teljesítése érdekében

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Microsoft termékek ismerete (kiemelten az MS projekt)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Jó prezentációs készség
  • Proaktív hozzáállás
  • Megfelelő kapcsolatteremtő képesség
  • Kiváló angol nyelvismeret
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Kiemelt IT fejlesztési és technológia ismeretek és tapasztalatok
  • IT stratégiai gondolkodás

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes)

Előnyt jelent:

  • Agilis projekt vezetésben szerzett tapasztalat
  • Banki projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • IPMA, PMI certificate
  • Quality Center, Jira rendszerek ismerete

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol