www.cvonline.hu

Szenior Projekt Menedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1086421

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

- Elkészíti a projekt terveket és a kivitelezési ütemtervet
- Az ütemtervhez igazítja az egyes munkaszakaszokat és a kritikus munkatevékenységeket
- Elkészíti a fejlesztéshez a teljes költségtervet
- Elkészíti a tenderkiírásokat, és javaslatokat tesz a tender meghívásokra
- Tender kiértékelést készít
- A bonyolító/kivitelező által kötött szerződéseket elővéleményezi, szakmai tartalmakat felülvizsgálja és a költségeket jóváhagyja
- Ellenőrzi a kivitelezést ( műszaki ellenőri jogosultság előny)
- Rendszeresen beszámolókat készít
- Felel a költségvetés betartatásáért, és javaslatokat tesz a költség csökkentési projektekhez

Elvárások:

-Építőmérnök vagy Építészmérnöki végzettség,
- Leg. 8+ év tapasztalat hasonló területen
- Projektmenedzseri tapasztalat
- Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a