www.cvonline.hu

Szenior Projectmenedzser

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

Szenior Projektmenedzser

 munkatársat keres banki területen működő megbízója részére.

Feladatok:

  • Banki, nagyrész IT projektek sikeres megvalósításának irányítása, a kitűzött projektcélok teljesítése.
  • Felelősség a budget és határidő tartásában.
  • Projekt költségvetés készítése, felhasználásának felügyelete.
  • Ütemezés elkészítése, határidők betartatása.
  • A megvalósítás operatív irányítása, projektadminisztráció vezetése, projekt- és egyéb szakmai egyeztető értekezletek szervezése, irányítása.
  • Szükséges erőforrások megtervezése, erőforrás ütközés esetén a projekt érdekeinek képviselete a szükséges erőforrások biztosítása érdekében.
  • Kockázatok, együttműködők közötti érdekellentétek, konfliktusok kezelése.
  • Projekt státuszjelentések készítése.

Elvárások:

  • 5 év projektvezetői gyakorlat pénzügyi szektorban, multinacionális környezetben.
  • Aktív tárgyalóképes angol.
  • Felsőfokú közgazdasági/mérnöki/informatikai végzettség.
  • Valamilyen projektmenedzsment módszertan ismerete (PMI, Prince2, ITIL)
  • Strukturált gondolkodásmód.
  • Jó szervezőkészség.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Határozott, extrovertált típus.
  • Erős stressz tűrés.
  • Rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol