www.cvonline.hu

Szenior privát bankár

  • A hirdetés 1192 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. Private Banking Üzletága munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására:

Főbb feladatok:

  • Potenciális ügyfélkör (kiemelt magánszemély ügyfelek) befektetési igényeinek feltérképezése, azok magas szintű kiszolgálása, valamint keresztértékesítési tevékenység,
  • Akvizíciós tevékenység a potenciális ügyfélkörben,
  • Befektetési ajánlatok elkészítése, jövőtervezés,
  • Pénz- és tőkepiacok folyamatos monitorozása,
  • Befektetési javaslatok megfogalmazása,
  • Aktív ügyfélkapcsolat-ápolás

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Értékpapír jogi szakvizsga (teljes, mind a 4 modulban megszerzett szakvizsga előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Privát bankárként eltöltött min. 4 éves munkatapasztalat
  • Pénz- és tőkepiaci tapasztalat, értékpapír jogi és piaci ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • Kimagasló kapcsolatteremtő, és kapcsolattartó készség,
  • Strukturált gondolkodásmód, stratégiai attitűd,

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő