www.cvonline.hu

Szenior portfólió menedzsment munkatárs

 A világ legnagyobb generikus gyógyszercégének magyarországi vállalata,  a

                                                                           Teva Gyógyszergyár Zrt. Kereskedelmi Vezérigazgatósága

szenior portfólió menedzsment munkatársat

keres  Budapesten történő munkavégzésre

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. hisz abban, hogy egy céget a munkatársai tesznek sikeressé és rajtuk keresztül ítéli meg a piac a tevékenységét. Ezért fordítunk különös figyelmet a szakmailag felkészült, tapasztalt munkatársak kiválasztására. A szakértelmen túl nagyra értékeljük, ha munkatársaink magukénak érzik a cég hitvallását, mely a vezető piaci pozíció megszerzésén túl az emberi és kulturális értékek megőrzését is fontosnak tartja.

A Teva Gyógyszergyár Zrt. méltán büszke a széles támogatási rendszerére, mely a sport, a kultúra, az oktatás valamint a hátrányos helyzetű családok és gyermekek megsegítésére terjed ki.

Feladatok:

Közreműködés a vállalat stratégiai céljainak megfelelő termékportfólió kialakításában, saját fejlesztésű és külső forrásból származó termékek bevezetésével és életciklus menedzsmentjével. Ezen belül:

  • együttműködés a Teva Europe megfelelő szervezeteivel, valamint a gyártóhelyekkel a saját fejlesztésű és európai licensztermékek zökkenőmentes bevezetése és a változó igényeknek megfelelő életciklus menedzsmentje érdekében
  • licenszlehetőségek felkutatása, licensztárgyalások lefolytatása, licenszszerződés tervezetek elkészítése, licenszpartnerekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • futó termékek monitorozása, fenntartásukhoz és megszüntetésükhöz szükséges feladatok elvégzése
  • újonnan bevezetendő termékek grafikai terveinek elkészíttetése, futó termékek grafikai terveinek folyamatos aktualizálása,
  • rendszeres és ad hoc riportok elkészítése

Munkakörrel kapcsolatos elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 5 éves gyógyszeripari projekt- és/vagy portfólió munkatársi tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Határozott, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)

Előnyt jelent:

  • Kiterjedt tárgyalási tapasztalat
  • Hazai- és nemzetközi gyógyszeripari kapcsolatrendszer

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • folyamatos képzések

Ha szeretnél egy dinamikus, professzionális, folyamatosan növekvő cég  csapatának tagja lenni, küldd el  fényképes  szakmai  önéletrajzodat a következő címre: Link megjelenítése

                                                               TEVA. A minőségi gyógyszer.

                                                         Csatlakozz most a Teva csapatához!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő