www.cvonline.hu

Szenior Pénzügyi Csoportvezető

  • A hirdetés 822 napja lejárt

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető szoftverfejlesztő vállalata, melynek dinamikusan bővülő csapatába keresünk új munkatársat.

Amennyiben a leírásban magára ismer, ne hezitáljon!

Felelősségi kör:

  • Beszerzés
  • Facility managment
  • People managment
  • Kontrolling
  • Költséghatékony döntéshozatal
  • Kiszervezett könyvelés koordinációja, felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Folyamatszervezési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol ÉS német nyelvtudás
  • Agilis hozzáállás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Komplex rendszerszemlélet
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület.

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Sokoldalú és felelősségteljes pozíció
  • Fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet

Jelentkezni most még lehet, ne habozzon!

Kérem, küldje át szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven Sári Tünde kollégánk részére, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.

Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában kele...
Heves

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr