www.cvonline.hu

Szenior Pénzügyi Csoportvezető

  • A hirdetés 756 napja lejárt

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető szoftverfejlesztő vállalata, melynek dinamikusan bővülő csapatába keresünk új munkatársat.

Amennyiben a leírásban magára ismer, ne hezitáljon!

Felelősségi kör:

  • Beszerzés
  • Facility managment
  • People managment
  • Kontrolling
  • Költséghatékony döntéshozatal
  • Kiszervezett könyvelés koordinációja, felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Folyamatszervezési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol ÉS német nyelvtudás
  • Agilis hozzáállás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Komplex rendszerszemlélet
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület.

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Sokoldalú és felelősségteljes pozíció
  • Fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet

Jelentkezni most még lehet, ne habozzon!

Kérem, küldje át szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven Sári Tünde kollégánk részére, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest

Gyakornok az IT innovációs labor és webfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria szerves részeként működő infor...
Győr

Bérszámfejtő

Trenkwalder Kft

25 éves múlttal rendelkező partnercégünk számár...