www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1024637
lejárt
Tech People FEJLÉC

Hazai és nemzetközi pályázatok írásával foglalkozó partnerünk munkatársat keres a következő munkakörbe:

SZENIOR PÁLYÁZATI SZAKÉRTŐ

Feladatok:
  • projektek előkészítése;
  • pályázatok megírása, teljes körű menedzselése;
  • pályázatok megvalósításának nyomon követése;
  • aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel;
Elvárás:
  • min. felsőfokú végzettség;
  • legalább 3-4 év pályázatírásban szerzett tapasztalat;
  • GINOP pályázatok írásában szerzett tapasztalat elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez;
  • angol nyelv magabiztos használata írásban és szóban egyaránt;
  • határozott, magabiztos személyiség;
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió