www.cvonline.hu
Szenior .Net fejlesztő - Budapest (Referenciaszám: PJ2655)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.01.23.
Jelentkezési határidő: 2014.02.23.
Hirdetés azonosító: 742258
lejárt

Budapesti informatikai partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Szenior .NET fejlesztő - Budapest

Feladatok:
- Részvétel különböző nagyvállalati ügyviteli alkalmazások fejlesztésében

- Együttműködés a fejlesztő csapattal és a szállító projektcsapattal

Elvárások:
- Minimum 3 éves .NET fejlesztői tapasztalat
- ASP.NET Webforms (C#)
- ASP.NET MVC4 (Razor View Engine, Web API)
- ASP.NET Web Services
- HTML5/CSS3/ Twitter Bootstrap
- Javascript, JQuery gyakorlat
- AJAX
- Entity Framework/ SQI tárolt eljárások

Előny:
- Középfokú angol nyelvtudás
- Entity Framework 5
- ASP.NET MVC5
- Agilis fejlesztési módszertanok ismerete

Amit partnercégünk kínál:
- Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszony

- Dinamikus, fiatalos csapat, profi környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség, új technológiák elsajátítása
- Angol nyelvi képzés
- Versenyképes kompenzációs csomag

Kérem, hogy részletes magyar nyelvű önéletrajzát az email tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Vörös Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
IT / Informatika
Régió