www.cvonline.hu

Szenior nagyvállalati ügyfélmenedzser

  • A hirdetés 816 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. Nagyvállalati Üzletága munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:

  • saját ügyfélportfolió kezelése
  • ügyféltárgyalások menedzselése
  • aktív akvizíció önálló ellátása, ajánlatok kidolgozása
  • cross- sell termékértékesítés
  • hitelezési tevékenységgel kapcsolatos feladatok ellátása: tárgyalás, ajánlat készítés, elemzés, előterjesztés készítés, előterjesztés képviselete döntéshozói bizottság előtt, szerződéskötési feladatok ellátása, hitel folyósítási feladatok ellátása, nyomon követés
  • monitoring és review feladatok ellátása
  • Önálló felelősségvállalás 2. ranghelyi aláírással

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • min. 5éves vállalati finanszírozási területen eltöltött tapasztalat
  • elemzési, kockázatkezelési ismeretek
  • magas szintű tárgyalástechnikai ismeretek
  • nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, rugalmasság
  • kiváló kapcsolatteremtő, tárgyalási készség
  • sales technikák alapos ismerete
  • ügyfél-orientált gondolkodás
  • konfliktuskezelési képesség
  • csapatszellem
  • számviteli/ elemzői szemlélet

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol