www.cvonline.hu

Szenior munkaügyi koordinátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 918038

Multinacionális, kereskedelmemmel és termeléssel foglalkozó ügyfelünk munkaügyi csapatának élére keresünk olyan tapasztalt szakembert, aki képes a területhez tartozó összes feladatot felelősen vinni, összefogni, kollégákat mentorálni, a törvényi megfelelőséget biztosítani.

Feladatok:
  • Munkaügyi, bérelszámolási és Tb kifizetőhelyi feladatok ellátása teljes körűen, 2 fő gyári bér/tb ügyintéző segítségével, 450 fős állományra;
  • kimutatások, statisztikák, adóbevallások készítése;
  • Cafeteria rendszerrel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • 08-as bevallások és főkönyvi riportok készítése;
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés;
  • munkaszerződések módosítása;
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, munkaügyi nyilvántartások vezetése.
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség, minimum középfokú bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés,
  • legalább 3-5 éves átfogó, bérszámfejtői, munkaügyi és tb ügyintézői tapasztalat,
  • minimum 150 fős állomány kezelésében szerzett teljes körű, minden munkafolyamatra kiterjedő tapasztalat beléptetéstől kiléptetésig;
  • csoportvezetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • naprakész munkajogi, társadalombiztosítási, adózási ismeretek,
  • magas szintű Excel használat, NexonBér program ismerete, paraméterezésben szerzett tapasztalat;
  • önálló munkavégzés, határozott, dinamikus személyiség.
Amit kínálunk:
  • Szenioritásnak megfelelő juttatáscsomag,
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör,
  • Dinamikus környezet, fiatalos csapat,
  • Stabil, fejlődő vállalat, hosszú távú lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió