www.cvonline.hu

Szenior monitoring szakértő

  • A hirdetés 1172 napja lejárt

Szakterület megnevezése: üzemeltetés

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • meglévő monitoring megoldások alkalmazásgazdai, üzemeltetői feladatok ellátása
  • meglévő monitoring megoldások vertikális és horizontális kiterjesztése, finomhangolása
  • meglévő monitoring megoldások integrációja
  • dokumentációk készítése üzemeltetés és operátori terület részére, oktatások megszervezése, végrehajtása
  • napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása;
  • gyökérok elemzések támogatása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • legalább 3-5 év nagyvállalati környezetben szerzett üzemeltetői, fejlesztői munkatapasztalat
  • linux, windows szerver üzemeltetési ismeret, gyakorlat
  • adatbázis és SQL ismeret
  • web programozási gyakorlat, (Html, JavaScript, Jquery)
  • Perl, Java, PHP, Shell, PowerShell programozási ismeret
  • középfokú angol nyelvismeret
  • elemző készség, rendszerszemlélet
  • önfejlesztés, tanulási hajlandóság
  • proaktív hozzáállás, rugalmas hozzáállás, nyitottság

Szükséges nyelvismeret: angol (haladó)

Előnyt jelent:

  • monitoring eszközök ismerete (Nagios, Tango, dynaTrace, Scom)

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol