www.cvonline.hu

Szenior minőségbiztosítási mérnök (referenciaszám: ÉL-225)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.05.29.
Jelentkezési határidő: 2012.08.09.
Hirdetés azonosító: 425253

Feladatok:

  • Új termék bevezetés támogatása minőségbiztosítási oldalról
  • Minőségbiztosítási folyamatok irányítása
  • Vevőspecifikus követelmények ismerete és nyomonkövetése
  • Minőségügyi reklamációk kezelése
  • Statisztikai elemzések készítése

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Minimum középfokú élő angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Legalább 3-4 éves hasonló területen, autóiparban megszerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok magas fokú ismerete
  • ISO 16949 ismerete
  • QS 9000 (SPC, FMEA, CP, APQP) ismerete előnyt jelent

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőségegy biztos háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Mezőlak (Pápától 10 km-re)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Megbízójának, egy multinacionális autóipari beszállító cégnek toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

  • Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
  • Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!
  • Az állás részleteiről érdeklődhet a kapcsolati adatoknál megjelölt HR tanácsadónk elérhetőségein.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő