www.cvonline.hu

Szenior marketing menedzser / Tranzakciós szolgáltatások

  • A hirdetés 847 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:

értékesítés-támogatás / Tranzakciós szolgáltatások marketing

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • Részvétel számla és kártyatermékek ügyfélszegmens-, az őket kiszolgáló csatorna- és a termékportfolió általános stratégia koncepciójának megalkotásában, felülvizsgálatában.
  • Keresztértékesítési stratégia kialakítása és megvalósítása hagyományos, remote és külső csatornák bevonásával.
  • Részvétel az értékesítési tervek kialakításában, visszamérésben, a szükséges kezdeményezések megtételében.
  • Termékekkel, szolgáltatásokkal kapcsolatban:
  • igényfeltárás, elégedettségi vizsgálat kezdeményezése
  • kezdeményezés új termékekre, termékcsomagokra, illetve azok módosítására
  • részvétel a termékek belső árazásának meghatározásában
  • ügyfél-dokumentáció elkészítésének véleményezése
  • részvétel a számlákkal kapcsolatos árazási politika meghatározásában, illetve annak aktualizálásában a bank jövedelmezőségi és ügyféligény/piaci változások szempontjainak figyelembevételével.
  • Kampányok, promóciók megvalósításában részvétel, együttműködés társterületekkel.

 A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú szakirányú képesítés
  • Ötéves szakmai tapasztalat (piackutatás, stratégiai elemzés, termékfejlesztés, portfólió kezelés) - ezen belül kimondott lakossági számlás tapasztalat kiemelten fontos
  • Analitikai, elemzői készség
  • Haladó Excel felhasználói szint
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Számítástechnikai ismeretek (Windows, Word, Excel)
  • Önálló munkavégzés
  • Priorizálás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Magabiztosság és döntéshozó képesség
  • Stressztűrő képesség
  • Diplomáciai érzék

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes)

Munkavégzés kezdete:  2014.12.08.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő