www.cvonline.hu

Szenior Linux rendszermérnök

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 1024492
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Linux operációs rendszerek kialakítása, felügyelete és karbantartása

Feladatkör, felelősségek:

•Red Hat Enterprise Linux operációs rendszerek kialakítása, felügyelete és karbantartása

•Tevékeny részvétel az új, Linux alapú rendszerek bevezetésében

•A Linux operációs rendszerek konfiguráció menedzsment eljárásainak kialakítása

• A Linux operációs rendszerek frissítései eljárásainak kialakítása, a frissítések irányítása

•A felmerülő működési és teljesítménnyel kapcsolatos problémák elemzése és javítása

•A Linux operációs rendszeren futó alkalmazások telepítésének kivitelezése és támogatása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•A következő rendszerek és technológiák ismerete:

o RHEL6, RHEL7, Satellite, IPA

o Ansible, Puppet

o Zabbix

o AIX

•A RHEL operációs rendszeren futó alkalmazások és a hozzájuk kapcsolódó konfigurációk ismerete (sshd, ntpd/chrony, bind, samba, nfs, apache, nginx, postfix, syslog-ng stb.)

•Alapvető scriptelési ismeretek bash/ksh és Python/Ruby környezetben, legalább egy scriptnyelv alapos ismerete

•A Linuxra telepíthető alkalmazások telepítésében szerzett általános jártasság, képesség az új alkalmazások megismerésére és bevezetésére

•Felsőfokú informatikai végzettség

•Jó kommunikációs képesség

•Precizitás, rendszerezési képesség

•Proaktív, kezdeményező személyiség

•Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

•Banki környezetben szerzett tapasztalat

•RHCE minősítés megléte

•Oracle termékekkel (Database, WebLogic) kapcsolatos tapasztalat

•Docker alapú környezettel kapcsolatos tapasztalat

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb,leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit kínálunk:

•Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

•Versenyképes juttatási csomag

•Fiatalos csapat

•Kellemes munkakörnyezet

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió