www.cvonline.hu

Szenior lakossági kockázatkezelő

  • A hirdetés 293 napja lejárt

 Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • A lakossági hiteltermékek fejlesztéséhez a bírálati szabályok kialakítása, módosítása
  • Kockázatkezelési változtatások kezdeményezése, azok menedzselése, koordinációja az ötlet felmerülésétől implementálásig
  • Döntés-előkészítési javaslatok összeállítása
  • A bírálati szabályok változtatásához szükséges elemzések készítése
  • Kockázati változások implementálása a bírálati, kockázatkezelési szabályzatokban, kapcsolódó Group szabályzatok karbantartása
  • Kockázatkezelés képviselete lakossági hitelezési projektekben
  • Társterületektől és fiókhálózatból érkező bírálati kérdések megválaszolása, véleményezése

Követelmények, elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves lakossági banki hitelezési tapasztalat, ezen belül kockázatkezelési vagy termékfejlesztési tapasztalat előnyt jelent
  • Szakmai középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek
  • Strukturált, elemzői gondolkodásmód
  • Önálló, teljesítményorientált munkavégzés
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség
  • Precizitás, megbízhatóság, jó együttműködési készség
  • Üzletorientált és kockázattudatos gondolkodás egyensúlya

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó csapat

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol