www.cvonline.hu

Szenior lakossági hitelkockázatkezelő

  • A hirdetés 174 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Retail Hitelkockázatkezelés Stratégia Osztályra keresünk munkatársat Szenior lakossági hitelkockázatkezelő munkakörbe.

Feladatok:

  • A lakossági hiteltermékek fejlesztéséhez a bírálati szabályok kialakítása, módosítása
  • Kockázatkezelési változtatások kezdeményezése, azok menedzselése, koordinációja az ötlet felmerülésétől implementálásig
  • Döntés előkészítési javaslatok összeállítása
  • A bírálati szabályok változtatásához szükséges elemzések készítése
  • Kockázati változások implementálása a bírálati, kockázatkezelési szabályzatokba, kapcsolódó Group szabályzatok karbantartása
  • Kockázatkezelés képviselete lakossági hitelezési projektekben
  • Társterületektől és fiókhálózatból érkező bírálati kérdések megválaszolása, véleményezése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves lakossági banki hitelezési tapasztalat, ezen belül preferáltan kockázatkezelési vagy termékfejlesztési tapasztalat
  • Szakmai középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek
  • Strukturált, elemzői gondolkodásmód
  • Önálló, teljesítményorientált munkavégzés
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség
  • Precizitás, megbízhatóság, jó együttműködési készség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol