www.cvonline.hu

Szenior Könyvvizsgáló

  • A hirdetés 578 napja lejárt

Az ABT Treuhand csoport közel 20 éves tapasztalattal rendelkezik Magyarországon. A svájci anyavállalatunktól átvett ún. Treuhand munkamódszernek köszönhetően cégünk mára elismerést szerzett a hazai piacon.

Széles látókör, alapos szakismeret, közvetlen munkastílus, valamint bizalmi légkör: ez jellemzi az ABT Treuhand csoport munkáját.

Dinamikus szakmai csapatunk könyvvizsgálói üzletágába keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • könyvvizsgálat vezető munkájának támogatása;
  • könyvvizsgálói jelentések előkészítése;
  • ügyfelek számviteli rendszerének felülvizsgálata;
  • részvétel az éves/évközi helyszíni könyvvizsgálati feladatokban;
  • alkalmanként a helyszíni vizsgálatok önálló irányítása;
  • könyvvizsgáló csoport adminisztratív feladatainak ellátása.

Elvárásaink:

  • felsőfokú számviteli végzettség;
  • könyvvizsgálat területén szerzett 3-5 éves tapasztalat (könyvelési gyakorlat előny);
  • német vagy angol aktív nyelvtudás (mindkét nyelv ismerete előnyt jelent);
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek;
  • jó kommunikációs készség;
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés.

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • kitűnő szakmai háttér, lehetőség a szakmai fejlődésre;
  • változatos feladatok, kiváló munkahelyi légkör;
  • igényes munkahelyi környezet;
  • folyamatos továbbképzési lehetőség;
  • versenyképes juttatási csomag.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

További információkért látogasson el honlapunkra: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol