www.cvonline.hu

Szenior Könyvelő

  • A hirdetés 857 napja lejárt

Cégünk, a svájci hátterű ABT Treuhand csoport 20 éves tapasztalattal rendelkezik Magyarországon, mára széles körű ismertségre tettünk szert a hazai piacon. Az elmúlt éveket töretlen fejlődés jellemzi. Szolgáltatói, kereskedelmi és ipari szektorból érkező nemzetközi ügyfélkörünk folyamatosan bővült, melynek köszönhetően mára a magyar számviteli piac húsz legnagyobb adótanácsadó-könyvvizsgáló cége közé tartozunk.

Alapos szakismeret, folyamatos képzések, közvetlen munkastílus jellemzi az ABT Treuhand csoport munkáját.

Most induló projektjeinkhez tapasztalattal rendelkező

munkatársat keresünk.

Milyen feladatok várnak új munkatársunkra?

  • havi zárások, éves beszámolók elkészítése, ellenőrzése nemzetközi ügyfeleink részére;
  • kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, számviteli és adózási kérdésekben nyújtott támogatás;
  • könyvelői munka megszervezése, elosztása, feladatlisták kezelése;
  • junior könyvelő munkatársak szakmai irányítása;
  • együttműködés a könyvvizsgálókkal; kapcsolattartás cégcsoporton belül más üzletágakkal.

Várjuk jelentkezését, amennyiben

  • többéves szakmai tapasztalatát változatos ügyfélkör könyvelésével szeretné elmélyíteni;
  • felsőfokú számviteli, illetve mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezik;
  • magas szintű, aktív német nyelvtudását használni akarja munkája során (angol előnyt jelent);
  • naprakész tudással bír a szakterületet érintő törvények, jogszabályok területén;
  • precíz, ügyfélközpontú hozzáállásával gördülékeny együttműködést tud kialakítani ügyfeleinkkel.

Miért szeretnek kollégáink az ABT-nél dolgozni?

  • kitűnő szakmai háttér biztosít lehetőséget a folyamatos szakmai fejlődésre;
  • a közvetlen munkahelyi légkört számos közös program erősíti;
  • igényes munkahelyi környezetben dolgozunk, legújabb technológiai támogatással;
  • munkatársaink belső és külső képzéseken vesznek részt az ABT támogatásával;
  • a napi 8 órás munkaidő egyensúlyt biztosít a munka és a magánélet között;
  • versenyképes juttatási csomagot kínálunk.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Cégünkről részletesen tájékozódhat honlapunkon: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német