www.cvonline.hu

Szenior könyvelő

  • A hirdetés 975 napja lejárt
Nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Feladatok:

  • Számviteli bizonylatok ellenőrzése, jóváhagyása
  • Előleg könyvelésének (kivéve beruházás) ellenőrzése, jóváhagyása
  • Szállító számlákkal kapcsolatos számviteli teendők (egyenleg közlők, lejárt kötelezettségek kezelése)
  • Nyitott tételekről (szállítók, előleg) riport készítése
  • Adózással kapcsolatos feladatok: Áfa, Társasági Adó, SZJA stb.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Erős, aktív angol nyelvtudás
  • 2 év szakmai tapasztalat
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria)
  • Hosszú távú munkalehetőség - biztos munkahely
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
Helyek Dunaújváros
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő