www.cvonline.hu

Szenior könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2016.07.01.
Hirdetés azonosító: 1055264

Pozíció leírása / Job description

Magyarországon piacvezető üzleti és bevándorlási szolgáltatásokat nyújtó, nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk számára keresünk mérlegképes könyvelő munkatársat.

Feladatok:

- teljes körű könyvelésében való közreműködés
- ÁFA-bevallások és kapcsolódó riportok elkészítésében való közreműködés
- közvetlen kapcsolat az ügyfelekkel (pénzügyi és számviteli szaktanácsadás, kommunikáció)
- az ügyfelek részére készülő menedzsment riportok, eredmény-kimutatások, ad-hoc elemzések, költség- és jövedelmezőségi előrejelzések elkészítésében való közreműködés
- a Főkönyvelő munkatárs (közvetlen felettes) rendszertelen jelleggel történő helyettesítése

Elvárások:

- mérlegképes könyvelői képesítés, vagy azzal egyenértékű diploma
- minimum 3 év teljes körű könyvelési tapasztalat
- erős kommunikációképes angol tudás
- magabiztosan számítógépes ismeret (különös tekintettel a könyvelőprogramokra; az Apolló előzetes ismerete előnyt jelent)
- jó kommunikációs képesség
- precizitás, logikus gondolkodás

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- hosszútávú lehetőség
- dinamikus, multinacionális környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a