www.cvonline.hu
Szenior könyvelő - Tatabánya
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.07.06.
Jelentkezési határidő: 2016.07.12.
Hirdetés azonosító: 1060359
lejárt

(Komárom-Esztergom)

Pozícióleírás
Kitűnő lehetőségünk van az Ön számára, amennyiben szeretne egy családias méretű, nemzetközi gyártó cégnél dolgozni és a főkönyvelő jobbkeze lenni!

Feladatok:
- Teljes körű könyvelés
- Készlet, tárgyi eszköz kezelése, nyilvántartása
- Havi és éves zárásban való részvétel
- Bevallások és statisztikák elkészítése
- Riportok készítése a vezetőség felé

Követelmények
- Mérlegképes könyvelői végzettség
- Felsőfokú végzettség előny
- 2-3 év tapasztalat teljeskörű könyvelésben, adózásban
- Kommunikáció képes angol nyelvtudás, inkább írásban kell majd használni