www.cvonline.hu

Szenior Könyvelő - Tárgyi eszközök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 880969

Megbízónk a világ egyik legnagyobb nyersanyagok kereskedelmével, feldolgozásával foglalkozó nagyvállalata. Több mint 10 éves magyarországi jelenlétük alatt a térség meghatározó szereplőjévé, régióközponttá váltak. Budapesti irodájába keresünk új, szakmája iránt elhivatott, nemzetközi környezetben is jól teljesítő szakértőt a következő pozícióba:

Feladatok:
  • 10 fős számviteli csoport tagjaként a saját felelősségi körbe tartozó terület teljes körű ellátása:
  • Tárgyi eszköz könyvelés SAP AM modulban;
  • Eszközmozgások könyvelése;
  • Állománycsökkentő, - növelő tételek elszámolása;
  • Nagy értékű beruházásokhoz kapcsolódó számviteli feladatok ellátása;
  • Egyedi eszköznyilvántartások vezetése, részvétel leltározásban;
  • Havi, éves zárás támogatása, riportok készítése.
Elvárások:
  • Pénzügyi/számviteli felsőfokú végzettség;
  • Mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Legalább 2 év könyvelés területen szerzett releváns tapasztalat;
  • IFRS ismeret és SAP gyakorlat elengedhetetlen;
  • A magyar számviteli szabályok naprakész, megbízható ismerete;
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent;
  • Alapos számítógép ismeret (MS Office).
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Stabil céges háttér, multinacionális környezet;
  • Összetett, kihívást jelentő, felelősségteljes szakmai feladatok.
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • támogatjuk a teljes kiválasztási folyamat alatt,
  • piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni a kompetenciáinak megfelelő karrierlehetőségre.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben a karrierlehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.