x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Szenior könyvelő (mérlegképes könyvelő)

Reed Magyarország Kft. / Reed Recruitment-Szenior könyvelő (mérlegképes könyvelő)
Hozzáadva 2012.09.24.
Hirdetés azonosító: 401882
lejárt

Szeretné elkezdeni szakmai karrierjét egy nemzetközi szolgáltató cégnél?

Vagy van már tapasztalata számvitel és könyvelés területén?

Szeretne a szakmában egy olyan csapatban dolgozni, ahol rengeteget lehet tanulni és az angol nyelvet is napi szinten tudja használni?

Nemzetközi partnerünk számára keresünk a következő pozícióba új munkatársat..

Főbb feladatok:

  • Bejövő számlák, kimenő számlák, bank, pénztár könyvelése
  • Aktív közreműködés a havi zárásokban
  • Havi jelentések, statisztikai jelentések készítése
  • Adóbevallások, ad hoc jelentések elkészítése
  • Banki utalások előkészítése
  • Könyvelési határidők betartása
  • Aktív kapcsolattartás a külföldi partnerekkel, anya-és leányvállalatokkal
  • Riportok készítése a nemzetközi menedzsment számára

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy számviteli végzettség
  • Mérlegképes könyvelő végzettség előny jelent
  • Min 3 év számviteli/könyvelési tapasztalat
  • Adó- és gazdasági jogszabályok naprakész ismerete
  • Folyékony/tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, pontosságra való törekedés
  • Önálló, proaktív személyiség
  • Jó kommunikációs készség

munkavégzés helye: Győr - Moson - Sopron megye

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Győr-Moson-Sopron

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése