www.cvonline.hu

Szenior könyvelő IFRS tudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2014.09.21.
Hirdetés azonosító: 772154

Partnerünk Professzionális szolgáltatást nyújt az adózás, audit és tanácsadás minden területén. Ügyfélkörük a jelentős multinacionális és a magyar nagyvállalatoktól a magánszemélyekig terjed.

Budapesti irodájukba olyan munkavállalót keresünk, aki
- számára fontos az ügyfelek magas minőségű kiszolgálása,
- tartalmas munkát keres,
- szívesen dolgozik csapatban,
- fiatalos és barátságos csapatot keres,
- fontosnak tartja a kiszámítható és tervezhető munkát.

Feladatok:

- számviteli nyilvántartások önálló felépítése és vezetése,
- IFRS szerinti beszámolók készítése,
- havi zárási folyamatban való részvétel,
- különböző kimutatások készítése,
- beszámolók, adóbevallások összeállítása és benyújtása,
- dokumentálási és egyeztetési feladatok elvégzése,
- ügyfél képviselet könyvvizsgálaton, adóvizsgálaton,
- aktív kommunikáció munkatársakkal, ügyfelekkel.

Elvárások:

- hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat – számviteli szolgáltatónál szerzett gyakorlat előny,
- vezetői ambiciók,
- felsőfokú végzettség,
- regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
- magabiztos angol nyelvtudás,
- Microsoft irodai programok felhasználó szintű ismerete,
- önálló, pontos, hatékony munkavégzés,
- szakmailag folyamatos fejlődési igény,
- jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

- személyes fejlődést támogató munkakörnyezet,
- vonzó, versenyképes fizetés és juttatások,
- karrierlehetőség.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a