www.cvonline.hu

Szenior Kontroller | Senior Controller - Tatabánya környéke

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 54 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Forecast és budget tervezés. Kontrolling rendszer fejlesztési projektek vezetése/támogatása. Jelentések elkészítése, tervezés és előrejelzés részleteinek kidolgozása. Üzleti területek kontrolling támogatása. Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásban. Üzleti esettanulmányok pénzügyi kalkulációja.

Végzettség:
Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Minimum 3 éves termelő üzemi kontrolleri tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás Erős MS Office ismeret SAP ismeret

Pénzügy/Számvitel területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég.