www.cvonline.hu

Szenior kommunikációs referens

  • A hirdetés 1054 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:    marketing, PR, Kommunikáció

Munkavégzés helye:    Budapest

Főbb feladatok:

  • lakossági integrált marketing kommunikációs tevékenység teljeskörű összefogása:
  • a lakossági marketing kommunikációs tevékenység (ATL+BTL) (kampányok, állandó és ad hoc megjelenések) teljeskörű stratégiai tervezése, kivitelezése, ellenőrzése, értékelése
  • éves lakossági marketing kommunikációs terv készítése, üzleti területtel való egyeztetése, kivitelezése, ellenőrzése
  • éves médiastratégia és terv kialakítása a lakossági marketing kommunikációs terv részeként
  • tenderkiírások, prezentációk lebonyolítása
  • kivitelezési szerződések egyeztetése, árajánlatok mérlegelése, megállapodások kidolgozása
  • kapcsolattartás a médiaügynökséggel és a kreatív ügynökséggel
  •  a kampányok adminisztrációs feladatainak ellátása
  • a régiók és ügynöki hálózat marketing kommunikációs tevékenységének koncepcionális támogatása, kivitelezés ellenőrzése
  • a bank és a bankcsoporti, valamint a márkacsoporti lakossági szolgáltatást nyújtó vállalatok (Biztosító, Alapkezelő, stb.) marketing kommunikációjának koordinációja: a cégek marketing tevékenységének kontrollja, márkapozicionálási, tartalmi, arculati és stílusbeli harmonizáció biztosítása, azok megtevezése és kivitelezése
  • 6 fős csoport munkájának az összefogása, koordinálása, irányítása, motiválása
  • igény esetén az országos kommunikációs ügyvezető igazgató helyettesítése marketingkommunikációs témákban

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú képzettség
  • minimum 6-8 éves nagyvállalatnál, ügynökségen eltöltött szakirányú tapasztalat
  • vezetői gyakorlat
  • minimum középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • pecizitás
  • jó szervezőkészség

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:    angol ( tárgyalóképes, nyelvvizsgával )

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol