www.cvonline.hu

Szenior kommunikációs munkatárs

  • A hirdetés 1063 napja lejárt

 A Klebelsberg Intézményfenntartó Központ

Fejlesztési és Projektigazgatósága pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Feladatkör:

  • Uniós projekt kötelező kommunikációs tevékenységének megvalósítása
  • Külső és belső rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • Kommunikációs stratégia készítése
  • Projekt és szervezeti kommunikációs eszközök kiválasztása és alkalmazása
  • Riportok készítése a projektvezetés és szervezet vezetése számára

Elvárások:

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • PR/ kommunikációs szakirányú felsőfokú végzettség
  • Min. 3 év releváns tapasztalat
  • Hazai és Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office)
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú precizitás
  • Problémamegoldó képesség
  • Ütemes munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség
  • Kezdeményező készség, proaktív személyiség, párhuzamos tevékenységek menedzselése

Előny:

  • weboldal és tartalommenedzsment ismerete
  • közösségi média ismerete és használata

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • Alkalmazás módja: határozott idejű munkavállalói jogviszony, 2015.09.30-ig
  • A pályázat benyújtási határideje: 2014.04.26.
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel: Szenior kommunikációs munkatárs
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő