www.cvonline.hu

Szenior Kommunikációs Manager

  • A hirdetés 22 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Márkamenedzsment és Kommunikáció területre keresünk határozatlan idejű szerződéssel munkatársat, szenior kommunikációs manager munkakörbe.

Főbb feladatok

  • Belső kommunikációs feladatok ellátása (belső tájékoztató anyagok, hírek, interjúk készítése, rendezvények szervezése, lebonyolítása)
  • Napi sajtókapcsolatok bonyolítása, újságírói megkeresések megválaszolásának megszervezése
  • Sajtótájékoztatók, egyéb PR célú rendezvények szervezése
  • Ügyfélkommunikációs anyagok készítése, véleményezése
  • Az UniCredit nemzetközi szervezetén belüli együttműködés
  • Kapcsolattartás a PR és a kreatív ügynökséggel

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 4 év PR területen szerzett tapasztalat
  • Minimum 2 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Magas színvonalú, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikációs készségek
  • Pontosság, alaposság
  • Jó együttműködési és kapcsolatteremtő képesség
  • Proaktivitás
  • Digitális média területén szerzett tapasztalat előny

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű

Orientáció: PR

Terület: Budapest

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő